?

Log in

No account? Create an account

Рагулей можно и нужно дожать - aquilaaquilonis — ЖЖ

июн. 5, 2014

12:07 pm - Рагулей можно и нужно дожать

Previous Entry Поделиться Пожаловаться Next Entry

Чому радянський Дєнь побєди не варто ідентифікувати як український День перемоги? Це просто: українці у тій війні не отримували перемоги, українці взагалі були об’єктом, а не суб’єктом тієї війни. Не були переможцями, а тільки солдатами перемоги з-під батога. Та й взагалі, у своїй історії ми не виграли жодної війни.
Антитерористична акція на сході держави, до якої були залучені теоретично всі силові структури країни – армія, прикордонники, спецслужби, нацгвардія, міліція – показала їх майже повну неефективність.
Небоєздатність і жалюгідна безпорадність українських силовиків має низку актуальних пояснень. Армія як бойова система зруйнована, і не тільки за останні чотири роки – корумпований генералітет перетворив залишки Збройних Сил на приватне ТзОВ «Захисники вітчизни». Підрозділи і конкретні працівники МВС деморалізовані, оскільки йшли на службу з конкретною метою «кришувати», «дерибанити», «віджимати», «пресувати» etc. СБУ від початку була нашпигована ворожими агентами і розвивалася у цьому напрямі два десятиліття.
Тому сьогодні в оправдання ми чуємо: нема професійних патріотичних кадрів, нема адекватних і притомних наказів, нема зброї та провіанту. А тому й немає навіть маленьких перемог. Є натомість зрадники присяги, втрачені БТРи, віддана стрілецька зброя тощо.
Зрештою, це ж не сенсація – перемог, тобто переможних воєн ні в України, ні в українців не було ніколи.
Отже, жодної переможної війни! Пояснення одні й ті ж – несприятливі історичні обставини, брак воєнних засобів і державних традицій, вселенська змова чужих та масова зрадливість своїх. Пояснення є, але перемог немає.

То, може, нині варто пошукати причин більш прискіпливо, більш безпристрасно, а просто кажучи – чесніше?
Скажімо собі правду: більшість українців не рветься воювати. Хіба що з безвиході або під примусом, у складі чужих армій – чи під російською нагайкою, чи під радянськими «заградатрядамі». Тому й не маємо власних мілітарних традицій, національного бойового духу, власного «бога війни», молитви до Марса. Все просимо: Богородице помилуй нас. Зрештою, як і належить селянам та гречкосіям, які замість зброї завжди вибирали плуг.
Селян й у козаки брали неохоче, бо козаками були люди вільні від майна, родин, обов’язків – втікачі, злочинці, шукачі пригод. Зрештою, українські селянин та міщанин не підтримували збройно також Центральної Ради чи уряду Скоропадського, бо не розуміли власного інтересу у боротьбі за свою державу.
Не ліпші й галичани. Повертаючись із фронтів Першої світової, проголосили Україну у Львові і розійшлись по селах, залишаючи 600 осіб у гарнізоні міста, де мешкали тисячі польських чоловіків – військових і поліцейських, чиновників та робітників, зрештою простих батярів, які зовсім не бажали собі жодної України.
Так було. А сьогодні як? Професійні «захисники вітчизни» або ігнорують накази свого командування, або виконують накази чужого; відмовляються застосовувати зброю або й віддають зброю і техніку слабо озброєним «сепаратистам». Більшість призовників та резервістів з великим небажанням йдуть на збірні пункти і роблять все, щоб якнайшвидше «злиняти» зі служби. «Захисники-добровольці» воліють загрозливо розгулювати у безпечних місцях зі зброєю та «чистити пики» одні одним по п’яній чи «по панятіям». Махновщина – так, армія і дисципліна – ні. То хто ж мав би здобувати перемоги для цієї держави і цього народу?
На Великдень автор цих рядків проїхався Галичиною – столували у п’яти селах і двох райцентрах, скрізь розмови ті самі: буде війна чи не буде? Війни ніхто не хоче. Всі в один голос: за східняків воювати не будемо. А як москаль прийде до нас, будете? – Питаю. У відповідь – дасть Бог, не прийде.

Воїни плуга

Comments:

(Удалённый комментарий)
[User Picture]
From:vened_14
Date:Июнь 5, 2014 09:09 am
(Link)
полный жалостливой безнадеги плач о собственном бессилии. в финале стенания о том, что умирать никто из аборигенов западных областей не хочет, надеясь, что бог их милует от нашествия москалей на их родные галичины.
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:aquilaaquilonis
Date:Июнь 5, 2014 09:41 am
(Link)
Розмовляйте дэржавною. :)
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:serg_slavorum
Date:Июнь 5, 2014 09:50 am
(Link)
Да ты шо. А як же вкраинский алькасар?)))))

http://ugunskrusts83.livejournal.com/400525.html
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:aquilaaquilonis
Date:Июнь 5, 2014 11:04 am
(Link)
Недолго продержался вкраинский алькасар. :)
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:kirillovec
Date:Июнь 5, 2014 01:27 pm
(Link)
ры-гы-гыЪ!
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:alex_kievlyanin
Date:Июнь 5, 2014 02:39 pm
(Link)
И вкраинский Леон Дегрелль тоже оказался жидковат и недолог:)
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:kirillovec
Date:Июнь 6, 2014 05:59 pm
(Link)
это жежъ который ?
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:alex_kievlyanin
Date:Июнь 6, 2014 06:19 pm
(Link)
Семён Семёнченко, командир батальона "Донбасс".
Один наш общий знакомый назвал его "новым Леоном Дегреллем": http://ugunskrusts83.livejournal.com/393087.html.
Дегрелль в гробу перевернулся;)
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:kirillovec
Date:Июнь 6, 2014 06:54 pm
(Link)
полагаю, насл дники Дегрелля должны были-бы подать въ судъ за моральный уронъ
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:alex_kievlyanin
Date:Июнь 6, 2014 07:53 pm
(Link)
Да. Хотя уверен, что наследники Дегрелля и не в курсе, хто такой Сёма Семёнченко:)
Обычный уголовник же. И имя явно липовое: видать, биография настолько весёлая, что стыдно с ней батальон в подчинении МВД возглавлять (а Донбасс ведь у МВД в подчинении)...
Бедная моя страна...
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:kirillovec
Date:Июнь 5, 2014 02:12 pm

комментированный переводъ :

(Link)
http://kirillovec.livejournal.com/455732.html
(Ответить) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:alex_kievlyanin
Date:Июнь 5, 2014 02:47 pm
(Link)
Помницца, у Вас была очень дельная заметка по поводу того, что (сам постоянно об этом пишу) все вкраинские так называемые националисты пошли в анальное рабство к еврейскому олигархату, и один лишь Сашко Билый не признал, что господарем теперь на нашей земле отнюдь не вкраинец, а, как и встарь, жЫд пейсатый(тм).
Реально - был бы во главе ПС иль Майдана хто-нибудь типа Ромы Шухевича, то крови на Востоке пролили бы куда больше. Но для начала не дали бы Янкелю смыться в Ростов, и отправили бы к сиру Диаболо и Гепу, и Допу, и Авакова с Коломойским да нашим новым презиком шеколадным зайцем, и ляшка. Да, продержались бы вряд ли больше трёх месяцев (самый максимум), но всё было бы иначе...
Пассионарности просто нет. Всю наиболее пассионарную часть ЗУ повыбивали чекисты в 1945-56 гг. А кто не остался лежать в Карпатах - сгинул в совеццких лагерях.
А наша центральная абсолютно непассионарна. Реально с моих замайданных знакомых-коллег (ибо я с майданщиками сильно не дружу - упаси Господи) на войну не собирается никто. Зато кое-кто уже думает, куда б свалить, када страшные колораццкие фошысты придут в Киев. Недавно один пророкЪ обещал мне взятие Киева 9 мая сего года;)
(Ответить) (Thread)